Viesu grāmata

Dace Pumpure

Visu tūrisma aģentūras AP SAULI darbinieku vārdā vēlamies pateikt lielu jo lielu PALDIES par jauko mūsu 14.jubilejas brauciena noslēgumu ! Tik lielu sajūsmu par pieredzēto no visiem 40 braucējiem neesmu vēl dzirdējusi. Gan liels, gan mazs – te katrs ir gaidīts ! Paldies māju saimniecei Gunitai par interesanto stāstījumu un sirsnīgo uzņemšanu. Mēs esam sajūsmā par šo vietu – skaisto vidi, garšīgām lietām ko baudījām un pozitīvo un sirsnīgo attieksmi . Mēs noteikti te vēl atgriezīsimies !!!!

Tūrisma aģentūras AP SAULI vadītāja Dace Pumpure
09.09.14

Sintija un Kaspars no Jelgavas

Stāstot par viesu namu «Mazsālijas», ļoti gribas izvairīties no visa banālā – jā, jā, arī no tiem «bija skaisti», «bija jauki», «bija viesmīlīgi», «bija neaizmirstami» –, lai vārdos izteiktu tās emocijas, ko sniedz kaut vai tikai iespēja būt tur un kļūt par daļu no «Mazsāliju» saimnieku šķietami rāmās un nesteidzīgās ikdienas. Viņi grib visu. Viņi prot visu. Viņi arī spēj un pagūst visu. Visu un vēl daudz vairāk, turklāt nezaudējot harmoniju ar sevi, savu namu, saviem viesiem un visu dzīvo un nedzīvo sev apkārt. Un viņi spēj aizraut. Tā ļoti viegli un nepiespiesti.

Pirmo reizi «Mazsālijās» viesojāmies, gatavojoties mūsu 30. maijam – varat šo dienu saukt arī par mūsu kāzām. Un katra nākamā reize, kad ieradāmies šeit, mums kļuva par maziem svētkiem. Nekādas steigas, nekāda uztraukuma, nekādu bažu par to, kā būs, kā izvērtīsies mūsu 30. maijs «Mazsālijās»… Un arī tajā īpašajā dienā un nākamajā mēs vienkārši bijām tur un baudījām ik mirkli, un priecājāmies, ka mūsu viesi priecājas un ļaujas tāpat kā mēs. Mēs par to nešaubījāmies pirms tam un tagad jau pavisam noteikti zinām: nekur citur mēs nemaz neiederētos – mūsu 30. maijā jau nu pavisam noteikti ne.

Mēs nespēlējamies ar vārdiem un nekoķetējam ar glaimiem. Tā vien šķiet, ka pat visniecīgākais glaims aizvainotu šīs vietas saimniekus. Tik īpaši viņi ir. Īpaši mums un, esam pārliecināti, ikvienam, kas ar viņiem tikušies.

Un viņiem ir brīnišķīgi draugi! Paldies floristei Ilzei par ziediem un skaistajiem rāmjiem ar tauriņiem cerību krāsā, paldies Oskaram par torti (patiesībā – pat par veselām piecām!) un balto ceriņu vīnu, paldies visām foršajām auklītēm par pavadīto laiku kopā ar mūsu mazākajiem viesiem, paldies Ivo par negurstošo darbu pie bāra, paldies DJ Ziggy par muzikālo pavadījumu.
10.07.14

Dace un Eduards

Vēlamies pateikties Mazsāliju saimniekiem un visam pārējam personālam mūsu un visu kāzu viesu vārdā par skaisto un viesmīlīgo uzņemšanu viesu namā. Mūsu svētku trīs dienas pagāja jautri, bezrūpīgi un neaizmirstami. Noteikti kādreiz atkal pie jums brauksim ciemos!
14.08.12

Zane

Tikko Mazsālijās piedalījāmies kāzu svinībās. Vēl joprojām esam emociju pilni, ka viss tik labi izdevās (bijām vedēji). Paldies Mazsālijas dzirnavu saimniekiem, kas izveidojuši šo burvīgo vietu. Mielasts bija fantastisks, ja tā var teikt par ēdienu. Visi ēdieni ļoti garšīgi, dažādas zivis un gaļiņas, visu pat nepaspējām pagaršot. Brokastis uz terases, visiem gāja pie sirds soļanka un vē mazie sklandrausīš, zāvētas butes, mellenes ar pienu mm. . . . . Otrā dienā viesi devās apciemot briežus un mežacūkas, vizinājās ar laivu. Vienam otram pilsētniekam un viesim no Itālijas tas bija aizraujošs piedzīvojums. Jā un nedaudzo stundu miegs arī bija salds. Paldies! Lai Jums VESELĪBA un VEIKSME visās lietās! Ar sveicieniem no Vidzemes jūrmalciema un cerību būt vēl kādu reizi!
23.07.12

Daiga Ozola

Laimīgu, veiksmīgu, bagātu Jauno gadu! Lai šajā gadā Jūsu viesu namā visas dienas ir viesu parpilnas, kas vēlas sarikot skaistus svētkus, baudīt skaisto dabu, vienkārši labi atpūsties!!! Paldies, ka Jūs mums ļāvat baudīt 5. augustā Baibas un Kalvja kāzas. Radi un draugi, kad tiekamies visu laiku atceramies Jūsu viesmīlību un visu jauko ko devāt mums un jaunajam pārim!!! Baibas mamma, tētis un pārējie Baibas radi un draugi!
08.01.12